Посилання на офіційний сайт http://www.pu.if.ua/uk/7029-proekt-yes-gamehub-bezkoshtovni-kursy-z-rozrobky-komp-iuternykh-ihor-na-bazi-universytetu.html
Детальніше:Проект ЄС GameHub: безкоштовні курси з розробки комп`ютерних ігор, 2018 р.
У рамках спільного проєкту факультету івент-менеджменту, фешн і шоу бізнесу, кафедри комп’ютерних наук, освітньої платформи «4 People» і ВГО «УАФІТ»
відбувся онлайн-форум на тему «Розвиток креативних індустрій».
У масштабному заході взяли участь понад 150 експертів, науковців і представників бізнесу з різних міст України.
Модераторами, які окреслили тематику форуму, були Олена Чайковська, декан факультету дистанційного навчання Університету культури, віцепрезидентка ВГО «Українська асоціація фахівців інформаційних технологій», та Олена Тимошенко, доцент факультету івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу, організаторка «4 People».
Форум влаштували з метою обговорення сучасних тенденцій та перспектив розвитку креативних індустрій, а також налагодження взаємозв’язків між різними фахівцями щодо напрацювання необхідних і нструментів.
Під час онлайн-події були розглянути такі актуальні питання: культурні індустрії:
Обговорення було насиченим і продуктивним, надихнувши учасників на тривалі дискусії і, як виявилось, подальшу співпрацю. Поділившись думками, експерти дійшли висновків, що креативні індустрії є одним із головних напрямів економічного зростання та інноваційного розвитку країни. З-поміж інших традиційних секторів економіки вони створюють нематеріальні цінності з високою доданою вартістю і дають один з найвищих мультиплікаторів. Внесок креативних індустрій в економіку України зростає швидкими темпами, у 2019 році питома вага КІ у ВВП країни становила 3,95%. Загалом сфера КІ забезпечила 3,6% зайнятих, а порівняно з 2013 р. зростання склало 40%. Саме креативні індустрії здатні генерувати значні доходи від експорту та є іміджевим інструментом залучення іноземних інвестицій в Україну.
За результатами зустрічей, які відбулися наприкінці січня з безробітними в Одеський міський центр зайнятості та Центр зайнятості Суворовського району м.Одеси, 11 учасників зареєструвалося на безкоштовний тренінг «Проектування та розробка комп’ютерних ігор» в рамках Erasmus+KA2 проекту “GameHub: университетско-підприємницьке співробітництво в ігровій індустрії в Україні “(561728-EPP-1-2015-1- ES-EPPKA2-CBHE-JP).
12 днів аудиторних занять тренінгу пройшли з 5 по 17 лютого 2018 в лабораторіях 605, 607 кафедри Информационные Системы Онпу та лабораторії GameLab інституту комп’ютерних систем ОНПУ.
2 лютого 2018 року в лабораторії ігрового програмування GameLab інституту комп’ютерних систем Одеського національного політехнічного університету відбулася підсумкова зустріч учасників навчально-практичного семінару підвищення кваліфікації викладачів «Проектування навчальних комп’ютерних ігор як форма активного навчання студентів» в рамках Erasmus+KA2 проекту “GameHub: университетско-підприємницьке співробітництво в ігровій індустрії в Україні “(561728-EPP-1-2015-1- ES-EPPKA2-CBHE-JP).
Відеосюжет https://www.youtube.com/watch?v=REi0iOt3TQM&feature=share
Програму безкоштовних курсів з розробки комп’ютерних ігор – GameHub «Співробітництво між університетами та підприємствами у сфері гральної індустрії в Україні» – презентували в Івано-Франківську. Навчання проводитимуть у межах проекту Erazmus + К2 на базі Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника.
23 січня 2018 року представники GameHub-ONPU-команди, Светлана Антощук (Svetlana Antoshchuk), професор, директор інституту комп`ютерних систем, та Олександр Блажко, зустрілися з безробітними в Одеському міському центрі зайнятості із презентацією про запланований безкоштовний тренінг «Проектування та розробка комп’ютерних ігор» у відповідності із Erasmus+KA2-проектом “GameHub: університетсько-підприємницька співпраця в ігровій індустрії в Україні” (№ 561728-EPP-1-2015-1- ES-EPPKA2-CBHE-JP).
15-18 січня в Інституті комп`ютерних систем Одеського національного політехнічного університету продовжилися безкоштовні тренінги для школярів «Проектування навчальних комп`ютерних ігор» за Erasmus+KA2-проектом “GameHub: університетсько-підприємницька співпраця в ігровій індустрії в Україні” (№ 561728-EPP-1-2015-1- ES-EPPKA2-CBHE-JP).
Школа олімпіадного програмування ACM/ICPC професора В.М. Рувінської запрошує студентів Одеського національного політехнічного університету на безкоштовні заняття в навчальному модулі «Прикладні математичні методи в розробці комп`ютерних ігор» за Erasmus+KA2-проектом “GameHub: університетсько-підприємницька співпраця в ігровій індустрії в Україні” (№ 561728-EPP-1-2015-1- ES-EPPKA2-CBHE-JP).
11-12 січня в Інституті комп`ютерних систем Одеського національного політехнічного університету продовжилися безкоштовні тренінги для школярів «Проектування навчальних комп`ютерних ігор» за Erasmus+KA2-проектом “GameHub: університетсько-підприємницька співпраця в ігровій індустрії в Україні” (№ 561728-EPP-1-2015-1- ES-EPPKA2-CBHE-JP).
10 січня в Інституті комп`ютерних систем Одеського національного політехнічного університету розпочався безкоштовний тренінг для школярів «Проектування навчальних комп`ютерних ігор» за Erasmus+KA2-проектом “GameHub: університетсько-підприємницька співпраця в ігровій індустрії в Україні” (№ 561728-EPP-1-2015-1- ES-EPPKA2-CBHE-JP).
Детальніше:Тренінг для школярів «Проектування навчальних комп`ютерних ігор», ОНПУ, 10 січня, 2018 р.
Ще не завершено семінар для викладачів ОНПУ «Проектування тренувальних комп’ютерних ігор як форма активного навчання студентів» в рамках Erasmus + KA2 проект “GameHub: університетско-підприємницьке співробітництво в ігрової індустрії в Україні (561728-EPP-1-2015-1- ES-EPPKA2-CBHE-JP), а ми вже готуємо схожу серію занять “Проектування навчальних комп’ютерних ігор” з 10 по 25 січня 2018 року, адаптовану під потреби дітей шкільного віку.
В грудні 2017 р. відбувся інформаційний день для студентів та викладачів Ужгородського національного університету в рамках якого було проінформовано про хід виконання та поточні результати проекту “GameHub”.
Команда Одеського національного політехнічного університету, створюючи навчальні матеріали та проводячи експериментальні заняття зі студентами у напрямку проектування і розробки комп’ютерних ігор за проектом ERASMUS+KA2 “GameHub: университетско-підприємницьке співробітництво в ігровій індустрії в Україні” (561728-EPP-1-2015-1- ES-EPPKA2-CBHE-JP), все більше погоджується з тим, що цей напрямок може бути інструментом в навчальній концепції STEAM (Science + Technology + Engineering + Art + Mathematics) шкільної освіти.