IMG_57396 червня 2016 року в Херсонському національному технічному університеті в рамках реалізації проекту Еразмус+ «GameHub: Співпраця між університетами та підприємствами в області ігрової індустрії в Україні» було проведено інформаційний день, до участі в якому було залучено викладачів та студентів факультету кібернетики і системної інженерії.

Присутні ознайомилися з особливостями ринку праці регіону, з перспективами розвитку індустрії компютерних ігр та з підприємствами, що працюють в цьому сегменті ринку.

IMG_5766Наприкінці цього заходу члени робочої групи презентували проект «GameHub: Співпраця між університетами та підприємствами в області ігрової індустрії в Україні». Ця презентація викликала жвавий інтерес серед присутніх. Викладачів факультету зацікавили перспективи залучення до навчального процесу спеціальних навчальних модулів, присвячених розробці компютерних ігор. Студенти зацікавилися перспективами працевлаштування в ігровому секторі після завершення навчання. В рамках виниклої дискусії було відзначено значну корисність та перспективність презентованого проекту.