13

1 липня 2016 року в Прикарпатському національному університеті ім. Василя Стефаника проводився виїзний моніторинг діяльності консорціуму партнерів з виконання проекту GameHub. До складу моніторингової комісії входили представники національного офісу Erasmus+ в Україні Олена Оржель та Іванна Атаманчук.

Заслухавши доповіді робочих груп та обговоривши хід робіт з виконання проекту, комісія зробила висновок, що проект GameHub є актуальним і важливим для ринку ігрової індустрії, популярним серед студентів та цікавим для викладачів і науковців.

Комісія високо оцінила досягнення робочих груп всіх партнерів консорціуму, тож загальний результат моніторингу є дуже позитивним – адже за півроку проект досяг значних результатів, усі заходи здійснюються згідно плану, а звіти є важливими для сфери вищої освіти та галузі ІТ.

img_6488_

В той же час, комісією було надано декілька корисних рекомендацій, в першу чергу щодо популяризації результатів проекту на національному та регіональному рівнях, забезпечення доступності звітів та результатів на веб-сайті проекту, підвищення його візуальної ідентичності, поширення результатів проекту через популярні сучасні соціальні й професійні мережі та національні освітні портали, організації тренінгів та підбору їх учасників за певними критеріями тощо.

Тож привітаємо всіх наших партнерів з цими чудовими результатами та побажаємо їм подальших значних успіхів!

Спасибі всім за відмінну роботу!