2016_09_05_roundtable_02_dsc_29455 вересня 2016 року у ДонНТУ було проведено круглий стіл на тему «Побудова GameLab у ДонНТУ», на якому обговорювався хід виконання міжнародного проекту “GameHub: University-enterprises cooperation in game industry in Ukraine” 561728-EPP-1-2015-1-ES-EPPKA2-CBHE-JP.

Проект розрахований на виконання протягом 2015-2018 років, ДонНТУ є одним з партнерів проекту, разом з НТУ «ХПІ», Херсонським національним технічним університетом, Одеським національним технічним університетом, Прикарпатським університетом ім. В.Стефаника, Київським національним університетом будівництва і архітектури. Метою проекту є створення в кожному українському університеті- партнері лабораторії для навчання розробці комп’ютерних ігор з метою підвищення кваліфікації випускників ДонНТУ, а також допомоги у працевлаштуванні ветеранів АТО й безробітних, багато з яких потребують додаткового навчання або перекваліфікації.

У роботі круглого столу взяли участь викладачі та студенти факультетів університету, відділу зовнішніх зв’язків та інституту післядипломної освіти. На початку проректор Є.О.Башков розповів про проект, його консорціум, цілі та задачі, висвітлив основні моменти концепції проекту в нашому університеті. Після цього відбулося обговорення проблемних питань. Тема круглого столу викликала значну зацікавленість його учасників.