dsc_2256З 22 по 23 вересня 2016 року на базі Херсонського національного технічного університета в рамках проекту програми Еразмус+ КА2 – Розвиток потенціалу вищої освіти №561728-ЕРР-1-2015-1-ES-EPPKA2-CBHE-JP – «GameHub: Співробітництво між університетами та підприємствами в сфері ігрової індустрії в Україні»  відбулася робоча зустріч учасників проекту.

Учасниками заходу були представники ряду університетів, які входять у Консорціум по реалізації проекту, а саме: Університету Деусто (м. Більбао, Іспанія), Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Донецького національного технічного університету, Одеського національного політехнічного університету, Херсонського національного технічного університету та Київського національного університету будівництва і архітектури.

img_7243Під час зустрічі ректор університету, д.т.н., професор  Бардачов Ю.М. підкреслив, що участь у проекті «GameHub» є важливою для університету. Адже впровадження  новітніх інформаційних ресурсів та створення лабораторії з сучасним обладнаням допоможе модернізувати технічну освіту в університеті, посприяє співпраці з європейськими розробниками комп’ютерних ігор та дозволить залучити їх до навчального процесу, що в свою чергу посилить позицію випускників IT напрямку на ринку праці не тільки України, а й Європейського простору.

А проведення в рамках проекту тренінгів для викладачів та студентів університету  дозволить значно покращити рівень їх компетенцій у сфері дизайну та розробки комп’ютерних ігор.

Також результати виконання проекту стануть основою для проведення семінарів та конференцій з програмування в ігровій індустрії, які щорічно будуть проводитися на базі Херсонського національного технічного університету.

Крім того, в рамках програми заходу були представлені концепції ігрових лабораторій, які будуть створені на базі українських університетів-партнерів по реалізації проекту, обговорена стратегія подальшого виконання проекту, його розповсюдження, сталість та якість.

img_7308 img_7301 img_7282
 img_7264 img_7332 img_7360