З 18 по 19 травня 2017 року в Херсонському національному технічному університеті відбувся тренінг «Розробка комп’ютерних ігор в Unity 3D».
Участь у дводенних тренінгах прийняли 18 викладачів та співробітників кафедр «Інформаційних технологій», «Інформатики і комп’ютерних наук» та «Технічної кібернетики» ХНТУ.

IMG_0462В перший день тренінгу, який пройшов під керівництвом к.т.н., доцента Ляшенко О.М., учасникам було запропоновано пройти тест Бартла, за допомогою якого кожен з присутніх визначив свій ігровий психотип.
Учасники тренінгу також ознайомились з основними можливостями та перевагами використання Unity 3D для розробки ігрових додатків та отримали навички роботи з інтерфейсом та інструментальним середовищем Unity 3D на практичній частині тренінгу.

IMG_0473   IMG_0474 


IMG_0558Другий день тренінгу пройшов під керівництвом к.т.н., доцента Кирийчука Д.Л. та видався дуже насиченим корисною практичною інформацією з розробки ігрових додатків в Unity 3D.
На практичній частині тренінгу учасники ознайомилися з властивостями та методами роботи з базовими 3D-об’єктами, технологією моделювання фізичних властивостей твердих тіл, працювали зі світлом і камерою. Отримали навички програмування руху 3D-об’єктів на мові С# та розробили текстовий інтерфейс гри. Наприкінці учасникам було запропоновано здійснити збірку проекту під ОС Windows.

IMG_0561 IMG_0583

GameHub команда дякує всім учасникам тренінгу за активність і дружню інтелектуальну атмосферу та висловлює сподівання, що отримані під час тренінгу вміння та навички допоможуть ефективно використовувати ігровий підхід у навчанні!