ONPU_10_12_311-12 січня в Інституті комп`ютерних систем Одеського національного політехнічного університету продовжилися безкоштовні тренінги для школярів «Проектування навчальних комп`ютерних ігор» за Erasmus+KA2-проектом “GameHub: університетсько-підприємницька співпраця в ігровій індустрії в Україні” (№ 561728-EPP-1-2015-1- ES-EPPKA2-CBHE-JP).

11 січня тренер Татьяна Луговая, доцент кафедри документознавства та інформаційної діяльності ОНПУ, розповіла школярам про основи дизайну не тільки комп`ютерної гри, акцентуючи увагу на таких темах:
– механіка та динаміка гри;
– різниця між Game-правилами та Play-правилами гри;
– баланс гри та рівні гри.
Фрагмент презентації представлено на відео – http://goo.gl/evyNsT
ONPU_10_12_4Перед початком проектної роботи в командах школярам було запропоновано разом зіграти у математичну головоломку «шість жаб», про яку представники GameHub-ONPU-команди дізналися від GameHub-AGH-команди
Katarzyna Zofia Gdowska під час візиту до Кракова наприкінці листопада. Метою гри стало приведення учасників до робочого командного стану.
Процес гри можна побачити на відео – http://goo.gl/RMb5qu
Після гри школярі обговорили труднощі виконання завдання – http://goo.gl/GMFwPF
12 січня тренер Татьяна Луговая розповіла про основи створення Game Design Document.
Фрагмент презентації представлено на відео – http://goo.gl/Nmso2w
Кожний з учасників команд зробив коротку презентацію проекту, яка завершалася спільним обговоренням з використанням методу «Шість Капелюх Мислення» Едварда де Боно.
Обговорення проектів можна побачити на відео – http://goo.gl/k4oqAZ
Далі буде …