6 грудня 2017 в ауд. 107х Гуманітарного факультету ОНПУ пройшов другий день семінару для викладачів «Проектування навчальних комп’ютерних ігор як форма активного навчання студентів».

Семінар відкрила декан ГФ Колот С.А., підтримавши учасників в їх бажанні відкриттів таємничого світу комп’ютерних ігор. Зустріч продовжила тренер Тетяна Лугова, доцент кафедри документознавства та інформаційної діяльності, з коротким нагадуванням про результати першого дня семінару.

O_13  O_11

Тренер Анна Місюн, доцент культурології та мистецтвознавства, провела другий день семінару на фоні спогадів про тренінг жовтня 2016 року в Херсоні під керівництвом команди AGH університету м. Кракова: Katarzyna Zofia Gdowska, Katarzyna Klimkiewicz, Bartłomiej Gaweł, Wojciech Kowalik, Dominik Kowal. Тоді команда GameHub-ОНПУ занурилася в світ пошуку креативних бізнес-ідей.
Учасникам другого дня семінару було запропоновано розглянути карти емпатії і створити на їх основі персону користувача. Команди учасників в результаті активних креативно-орієнтованих обговорень представили персони своїх користувачів, що уособлювали студентів, з якими більшість учасників-викладачів стикалися на «полях освітніх битв» безпосередньо перед початком семінару. Учасники на своєму прикладі знову побачили ефект від короткої проектної діяльності, стали свідками отримання мотиваційної складової навчального процесу, без якої українській освіті зараз не легко.
Але ОНПУ «не плаче і не ридає», а по GameHub-івські посміхається тимчасовим труднощам.