15 листопада 2017 року за ініціативою декана факультету кібернетики та системної інженерії Н.А. Круглої та робочої групи з реалізації міжнародного проекту «GameHub» у складі д.т.н., професора В.Г Шерстюка та к.т.н., доцентів О.М. Ляшенко, М.В. Жарікової, Д.Л. Кирийчука відбувся ярмарок вакансій для студентів факультету кібернетики та системної інженерії.

Основною метою проведення заходу є заохочення студентів до пошуку роботи та проведення співбесіди з роботодавцями.

Вступним словом відкрила захід декан факультету кібернетики та системної інженерії Н.А. Кругла, яка звернула увагу на те, що ярмарки вакансій – це шанс для студентів знайти роботу, а для роботодавців – підібрати висококваліфікованих фахівців.

IMG_1897

Наступним промовцем став д.т.н., професор В.Г. Шерстюк, який розповів учасникам заходу про основні етапи реалізації міжнародного проекту «GameHub» у Херсонському національному технічному університеті.

IMG_1901

Продовжила презентацію проекту к.т.н., доцент О.М. Ляшенко, яка розповіла про можливості, які матимуть студенти IT- напрямку завдяки створенню в університеті ігрової лабораторії з сучасним обладнанням.

IMG_1906

Далі з вітальним словом виступив директор компанії «Wezom» Сергій Трушин, який розповів про відкриті вакансії в ІТ-сфері, веб-дизайні, вимоги до потенційних працівників та курси для підвищення кваліфікації IT-спеціалістів, які проводять фахівці компанії «Wezom».

IMG_1912  IMG_1915   IMG_1918 
 IMG_1923   IMG_1927   IMG_1893