1

 

 

Тренінг в рамках проєкту програми Еразмус+ "Цифровий університет – Відкрита українська ініціатива" (DigiUni)


 

 

      З 22 по 26 квітня представники Української асоціації фахівців інформаційних технологій взяли участь у першому робочому тренінгу проєкту. Учасників консоріціуму приймав  Masaryk University (MUNI) (Брно,Чехія).

      Учасників тренінгу привітали ректор Masaryk University, проф. доктор медичних наук, доктор філософії Martin Bareš та директор Інституту комп'ютерних наук, доктор Mgr. Jan Mysliveček далі відбулось знайомство команд українських університетів з тренерами проєкту DigiUni від Університету Масарика. Під час тренінгу учасники обговорили педагогічні аспекти ефективного інтерактивного онлайн-навчання, ознайомились з моделлю викладання та навчання Hyflex та прикладами її використання для розробки університетської програми навчання за дистанційною формою.

      Учасники тренінгу відвідали Симуляційний центр медичного факультету університету, який є найсучаснішим центром у Центральній Європі. Працівники центру продемонстрували усі його потужності та провели інтерактивний воркшоп, познайомивши з найсучаснішою методологією викладання на основі симуляцій. Під час тренінгу учасники також мали можливість  ознайомитись з Інформаційною системою Masaryk University, включаючи практичні інструменти для онлайн-навчання та здобути практичні навички роботи з відкритою системою Moodle для створення освітнього контенту з віртуальною реальністю. Надзвичайно цінним було ознайомлення з системою організації інклюзивного навчання та онлайн-репетиторства.

     Учасники зазначили, що вся отримана інформація від команди Masaryk University була цікавою і корисною, а найкращі практики будуть обов'язково імплементовані під час розробки контенту для DigiPlatform (цифрового навчального середовища DigiUni).

235 51 г