88155079be3d5a8559aedc648d61cb00

    Департамент цифрової трансформації підписав меморандум зі Всеукраїнською громадською організацією «Українська асоціація фахівців інформаційних технологій» (УАФІТ) та Національним         технічним університетом «ХПІ» з метою отримання і розвитку цифрових компетентностей харків'ян.

   У Департаменті зазначають, що місто високо оцінює важливість такого співробітництва, усвідомлюючи необхідність в зрозумілій та доступній формі  розвивати цифрові компетентності як окремих категорій мешканців Харкова, так і харків’ян в цілому.

   Завдяки меморандуму в рамках проєкту «Цифрова грамотність харків'ян» буде реалізовано проєкт «Всебічна цифрова освіченість харків'ян відносно професійних вимог». Навчання проводитиметься за допомогою спеціалізованого «Digital learning environment» з використанням інноваційного підходу «Blended learning»  (змішане навчання) або онлайн. Учасників проєкту забезпечуть усіма необхідними курсами та матеріалами з різноманітних цифрових компетентностей, а також професійними тьюторами.

Як зазначили у департаменті, міська рада спільно з ХПІ та УАФІТ зараз активно працює над впровадженням спеціалізованого онлайн-курсу «Основи інформаційної безпеки».
В подальшому на базі ХПІ планують створити центр цифрових компетентностей.