EN Co fundedbytheEU RGB POS

digiuini full logo bw

 

 

Project name: Digital University – Open Ukrainian Initiative
Project acronym: DigiUni
Project number: 101129236
Call: ERASMUS-EDU-2023-CBHE
Topic: ERASMUS-EDU-2023-CBHE-STRAND-3
Project duration: 48 months (2023-2027)

«Цифровий університет – відкрита українська ініціатива»

Координатор проєкту — Київський національний університет імені Тараса Шевченка 
Консорціум проєкту: 16 українських та 10 європейських партнерів
Сайт проєкту: https://digiuni.kspu.edu/
Основна мета проекту полягає у створенні єдиної цифрової освітньої екосистеми, яка забезпечить безперервну, високоякісну, інклюзивну та прозору освіту, яку можна здобути незалежно від місцезнаходження, з використанням цифрових інновацій в освітній галузі.
До складу команди проєкту, окрім УАФІТ, входять 10 українських університетів, Міністерство освіти і науки, Міністерство цифрової трансформації, Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти та закордонні університети-партнери й асоціації країн-членів ЄС з Франції, Німеччини, Іспанії, Чехії та Польщі.
Проект DigiUni надзвичайно актуальний в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення України. Цей проєкт дасть можливість об'єднати українські університети в екосистему для подолання ключових викликів та наслідків вторгнення росії в Україну за допомогою цифрових технологій за підтримки ЄС.
УАФІТ відведено дуже важливу роль в проєкті DigiUni, а саме налагодження та адміністрування DigiPlatform - єдиного цифрового навчального середовища, на базі якого повинні відбуватися усі подальші активності проєкту, а згодом й навчальний процес, як університетів, що є учасниками консорціуму, так й інших закладів освіти України, що доєднаються на наступних етапах виконання проєкту. А також УАФІТ братиме активну участь у виконанні завдань всіх робочих пакетів проєкту.
Основні цілі проєкту:
• розробити концепцію, стратегію та план дій щодо створення інтегрованої та інклюзивної цифрової освітньої екосистеми в Україні;
• розробити та запустити всеукраїнське цифрове освітнє середовище – DigiPlatform;
• розробити пілотний організаційний механізм для об’єднання, трансформації та інтеграції ЗВО та інших зацікавлених стейкхолдерів для досягнення спільної мети, це включає створення статуту DigiUni-Україна;
• розробити правила забезпечення та підвищення якості цифрового контенту у закладах вищої освіти України, методи оцінки якості цифрового контенту, розробити методологію та рекомендації щодо створення цифрового контенту та цифрових курсів;
• розбудувати інфраструктуру: створити DigiCentre у кожному українському ЗВО-партнері з необхідним програмним забезпеченням та обладнанням;
• розробити основний контент DigiPlatform, зокрема повний перелік доступних цифрових курсів та інших цифрових матеріалів українських ЗВО-партнерів з прямими посиланнями на цифрові ресурси свого університету; розміщувати та/або створювати на платформі прямі посилання на цифрові курси/ресурси європейських партнерів, які вони готові надати;
• розробити понад 100 нових курсів у різних галузях знань, 20 з яких передбачають використання віртуальної та/або доповненої реальності та/або віртуальних/віддалених лабораторій;
• локалізувати курси європейських партнерів та опублікувати їх на DigiPlatform;
• створити 20 окремих навчальних модулів і 30 Microlearning модулів для різних рівнів освіти;
• підготувати 600 викладачів як фасилітаторів цифрового контенту, 30 – як адміністраторів контенту, 40 – як спеціалістів з оцінки якості контенту;
• забезпечити навчання щонайменше 5 000 студентів на курсах та понад 1 000 інших слухачів на освітніх модулях за допомогою DigiPlatform в рамках пілотного проекту DigiUni;
• реалізувати понад 20 прикладів віртуальної мобільності студентів серед українських ЗВО - партнерів проєкту.
 
Повний перелік партерів:
Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Національний університет «Києво-Могилянська академія» 
Сумський державний університет 
Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця 
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича 
Український католицький університет  
Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» 
Херсонський державний університет 
Маріупольський державний університет 
Львівський національний університет імені Івана Франка  
Міністерство освіти і науки України  
Українська асоціація фахівців інформаційних технологій
Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти
Університет Ерланґена-Нюрнберга, Німеччина 
Університет Масарика, Чеська Республіка 
Кельнський Університет, Німеччина 
Університет ім. Адама Міцкевича в Познані, Польща 
Страсбурзький Університет, Франція  
Ганноверський університет імені Готфріда Вільгельма Лейбніца, Німеччина  
Університет Аліканте, Іспанія  
Асоціація обміну та консалтингу в галузі міжнародних технологій, Франція
Асоційовані партнери
Міністерство цифрової трансформації України  
Українська асоціація студентів  
Українське науково-освітнє ІТ товариство 
Технічно-інформаційна бібліотека, Німеччина  
Асоціація європейських університетів, Бельгія
 
ЕРАЗМУС+ – це Програма міжнародної співпраці Європейського Союзу з іншими країнами світу у сфері освіти, молоді та спорту.
Програма має на меті підтримку освітнього, професійного та особистісного розвитку громадян ЄС і поза його межами задля внеску до стійкого зростання, якості робочих місць і соціального згуртування, для розвитку інновацій та посилення європейської ідентичності і активного громадянства.

Саит минцифра 300х120Президент Української асоціації фахівців інформаційних технологій Сергій Бронін представив презентацію модуля «Український цифровий громадянин» на Дія.

International Computer Driver Licence (ICDL) — це сертифікація, що дозволяє людям засвідчити свої навички роботи з комп'ютером за міжнародним стандартом. Якість і репутація ICDL ґрунтуються на понад 20-річному досвіді надання сертифікаційних програм. Сертифікація ICDL доступна в понад 100 країнах. Це мережа з понад 20 000 тестових центрів, що забезпечує понад 70 млн сертифікаційних тестів для 16 млн людей у всьому світі.

Завдяки підтримці Міністерства цифрової трансформації один із модулів міжнародної сертифікації навичок роботи з комп’ютером став доступним для українських громадян у безоплатному доступі. 

«Український цифровий громадянин» — це єдиний модуль, його тренувальна версія, що ексклюзивно доступний на безоплатній основі. Всі модулі можна пройти у сертифікованих центрах. Такий сервіс є платним у всіх країнах світу та, зокрема, в Україні, щоб забезпечувати високу якість сертифікації цифрових навичок, підтримувати міжнародні стандарти та гарантувати актуальність тестування. 

«Український цифровий громадянин» — це пробне випробування міжнародної сертифікації навичок володіння комп’ютером (ICDL). Подібного пробного тестування немає в країнах Європи. Україна стала першою країною, де реалізоване безоплатне пробне тестування. 

«Український цифровий громадянин» є адаптованою українською версією e-Citizen від ICDL. Саме цей модуль є найбільш потрібним для кожного громадянина сучасної цифрової держави.

Модуль «Український цифровий громадянин» вже доступний на порталі Дія.Цифрова освіта: https://osvita.diia.gov.ua/digigram 

Під час презентації модуля заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що ICDL (як стандарт комп'ютерної грамотності) визнаний Європейською комісією, ЮНЕСКО, Радою європейських професійних інформаційних товариств, Європейським товариством інформатики, міністерствами освіти різних країн.

«Модуль «Український цифровий громадянин» — це 36 запитань, що охоплюють такі теми: апаратне забезпечення комп’ютерів, операційні системи та принципи роботи в системі, файлова система, принципи роботи в текстовому редакторі, принципи створення електронних таблиць, інтернет, www, веббраузери, онлайн-сервіси, електронна пошта, спілкування в інтернеті, сучасні е-сервіси», — заявила Валерія Іонан. 

Президент Української асоціації фахівців інформаційних технологій Сергій Бронін розповів про практичне використання ICDL-сертифіката. 

 «Сертифікат ICDL знадобиться у разі вступу до вишів у багатьох країнах світу та Європи, під час працевлаштування до офісів міжнародних приватних компаній і фактично більшості компаній в ЄС, для навчання та сертифікації цифрових навичок державних службовців у розвинутих країнах», — заявив Сергій Бронін.

Запитання за модулем розроблені консорціумом dComFra під управлінням Української асоціації фахівців інформаційних технологій, що є представником ICDL в Україні.

 На відміну від національного тесту на цифрову грамотність (Цифрограм), який дозволяє засвідчити навички роботи з комп'ютером за національним стандартом, модуль «Український цифровий громадянин» ICDL засвідчує навички роботи з комп'ютером за міжнародним стандартом.

Посилання youtube

88155079be3d5a8559aedc648d61cb00

    Департамент цифрової трансформації підписав меморандум зі Всеукраїнською громадською організацією «Українська асоціація фахівців інформаційних технологій» (УАФІТ) та Національним         технічним університетом «ХПІ» з метою отримання і розвитку цифрових компетентностей харків'ян.

   У Департаменті зазначають, що місто високо оцінює важливість такого співробітництва, усвідомлюючи необхідність в зрозумілій та доступній формі  розвивати цифрові компетентності як окремих категорій мешканців Харкова, так і харків’ян в цілому.

   Завдяки меморандуму в рамках проєкту «Цифрова грамотність харків'ян» буде реалізовано проєкт «Всебічна цифрова освіченість харків'ян відносно професійних вимог». Навчання проводитиметься за допомогою спеціалізованого «Digital learning environment» з використанням інноваційного підходу «Blended learning»  (змішане навчання) або онлайн. Учасників проєкту забезпечуть усіма необхідними курсами та матеріалами з різноманітних цифрових компетентностей, а також професійними тьюторами.

Як зазначили у департаменті, міська рада спільно з ХПІ та УАФІТ зараз активно працює над впровадженням спеціалізованого онлайн-курсу «Основи інформаційної безпеки».
В подальшому на базі ХПІ планують створити центр цифрових компетентностей.

ер 12

 

Міністерство освіти і науки разом з 11-ма українськими та європейськими вишами працюватиме над проєктом із протидії гібридним загрозам. Його результати надалі використають для програм навчання і підвищення кваліфікації педагогів.

Про це йшлося під час установчої зустрічі партнерів проєкту “Академічна протидія гібридним загрозам” (Academic Response to Hybrid Threat, WARN), який реалізується в межах Програми Європейського Союзу Еразмус+ за напрямом “Розвиток потенціалу вищої освіти”.

Над втіленням проєкту працюватимуть 7 українських вишів, а саме:

  • Харківський національний університет радіоелектроніки;
  • Український католицький університет;
  • Державний університет інфраструктури та технологій;
  • Національний університет “Острозька Академія”;
  • Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв;
  • Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України;
  • Горлівський інститут іноземних мов ДВНЗ “Донбаський державний педагогічний університет”.

Від європейських партнерів до складу консорціуму увійшли:

  • Університет Ювяскюля;
  • Вища інженерна школа Франції;
  • Університет Коїмбри;
  • Університет Тарту.

Разом виконавці проєкту працюватимуть над розбудовою безпечного громадянського середовища в Україні.

Крім того, проєкт має запровадити міждисциплінарні та короткострокові сертифіковані освітні програми, спрямовані на протидію гібридним загрозам, розбудову експертної інфраструктури для проведення міждисциплінарних досліджень і дослідницько-орієнтованих занять. Передбачається, що навчальні модулі з інформаційної безпеки будуть побудовані із застосуванням технологій превентивного навчання, які використовуються у системах штучного інтелекту країн Європейського Союзу.

Проєкт триватиме впродовж 2019-2022 років.

Більше фото тут.

Довідково.

Програма Еразмус+ – це програма Європейського Союзу на 2014-2020 роки, що підтримує проєкти співпраці, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, професійної підготовки, молоді та спорту. Разом із понад 150 країнами світу, Україна є однією з країн-партнерів Програми Еразмус+. Докладніше про можливості Програми Еразмус+ є на сайті Національного Еразмус+ офісу в Україні.

В Україні стартувала робота сервісу перевірки документів про вищу освіту. Сервіс дозволяє підтверджувати достовірність документів про вищу освіту державного зразка, що видані з 2000 року.

Роботу сервісу забезпечує Державне підприємство «Інфоресурс».

Зокрема, платформа дозволяє отримувати юридичне підтвердження достовірності диплому безпосередньо на електронну пошту.

За словами міністра освіти і науки Ганни Новосад, Міносвіти активно працює над створенням зручних сервісів для надання адмінпослуг.

«У такий спосіб ми формуємо культуру взаємодії державних органів із ключовими стейкхолдерами – звичайними громадянами. Тепер вони, не виходячи з дому, в два кліки можуть отримати документ, що підтверджує достовірність диплому», – зазначила міністр.

Для підтвердження достовірності документів достатньо заповнити форму на сайті Єдиної державної електронної бази з питань освіти, вказавши реквізити диплому та персональні дані його власника.

Система формує підтвердження, накладає на нього електронний підпис і печатку та надсилає на вказану запитувачем електронну адресу протягом трьох робочих днів.

Звертатись із таким запитом можуть не лише фізичні особи, які є власниками дипломів. Це також можуть робити заклади вищої освіти, народні депутати, офіційні установи, журналісти та інші зацікавлені особи, маючи дані документа про освіту.

Разом з тим, недоступною залишається тільки інформація про випускників вищих військових закладів освіти та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти.

Перейти до сервісу

Украинские ученики Малой академии наук - завоевали 1 золотую, 2 серебряных и 2 бронзовых медали на Международной конференции молодых ученых ICYS-2019. Это ежегодные индивидуальные соревнования по физике, математике, экологии и компьютерным наукам.

По информации МОН, к Конференции, состоявшейся в малайзийском Куала-Лумпуре, присоединилась молодежь 14-18 лет из 32 стран мира.

На ICYS-2019 Украину представляли 8 участников, которые предварительно победили в национальном отборе. По условиям конкурса они представили свой исследовательский проект, выполненный под руководством педагогического и научного кураторов. Кроме того, они должны были показать умение свободно разговаривать на английском и вести научный диалог на этом языке.

Призовые места в украинской сборной на ICYS-2019

  • золотую медаль в категории «Инженерия» завоевал 11-классник Львовского лицея № 8 Дмитрий Лопушанский. Парень представил проект «Мультифункциональное устройство для незрячих HelpyEyes». Предлагаемый прибор поможет людям с недостатками зрения лучше ориентироваться в пространстве;
  • серебряную медаль в категории «Инженерия» получил ученик Черновицкого городского лицея № 1 Павел Сливка. Его проект - «Бесконтактный детектор вибраций». Устройство позволит получать информацию об объектах и прослушивать звуки на расстоянии;
  • серебряную медаль в категории «Математика» получила ученица 10 класса Киево-Печерского лицея № 171 «Лидер» Евгения-Анастасия Рудык. Она провела исследование новых геометрических объектов;
  • бронзовую медаль в категории «Математика» завоевала ученица Сумской специализированной школы № 10 Дарья Тищенко. Девушка представила работу, посвященную малоизвестным методам решения уравнений;
  • бронзовую медаль в категории «Информатика» получил Михаил Ветлужский, ученик Днепровского лицея информационных технологий. Он разработал программу, которая переводит код одного языка программирования в другой с помощью формально описанных правил. Для работы над проектом Михаил изучил 6 языков программирования.

Члены украинской команды также получили два специальных приза соревнования, оба - в категории «Физика». Их завоевали ученица Черновицкого лицея № 1 Яна Головацкая и воспитанник Днепровского лицея информационных технологий Владислав Морозов.

Подготовкой конкурсантов в ICYS занимались национальные координаторы украинской команды - преподаватель физики и астрономии Черновицкого городского лицея № 1 Пауль Пшеничка и сотрудник Национального центра «Малая академия наук» Наталья Полихун. Они учили учеников стрессоустойчивости, навыкам защиты работ на английском языке и командному взаимодействию.

 Україна  61002 Харьков

 вул. Міроносицька 8, к.1

Тел/факс: +38(057) 765-05-72

Моб: +38(050) 300-96-72

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Освітні програми підвищення кваліфікації

+380996055222 - Марина Сергіївна

Офіційні сайти

Міністерство освіти і науки України

Новини, постанови, укази, законодавство міністерства.

Урядовий портал

Єдиний web-портал органів виконавчої влади України

Президент України

Офіційне інтернет-представництво президента України

Верховна Рада України

Офіційне інтернет-сайт Верховної Ради України

Комітет з Державних премій України в галузі науки і техніки

Інформація про комітет, новини, стипендії для молодих вчених

Професійно-технічна освіта в Україні

Новини, навчальні заклади, русурси.

Український центр оцінювання якості освіти

Інформація про зовнішнє тестування, графік проведення, регіональні центри, нориативні документи

Освітні сайти

OSVITA.UA

Новини освіти, зовніннього тестування, інформація для учнів та вчителів, законодавство

OSVITA.ORG.UA

Новини освіти та науки, освітній форум, зовнішнє тестування

PARTA.UA

Вузы, техникумы, колледжи, школы Украины, образование за рубежом, работа для студентов

Образование в Украине

Все учебные заведения Украины, советы и статьи
 

Одним з основних напрямків "Української асоціаціі фахівців інформаційних технологій" є просування інформаційних технологій в освіту та науку. Допомога тим студентам, які вирішили, або тільки вирішують, зв’язати своє життя з новітніми інформаційними технологіями.

В цьому розділі сайту, учні та студенти, зможуть знайти останні новини в сфері освіти.

Інформацію про виставки та семінари.

Для тих студентів, які вже вибрали для себе технічну освіту, як наступний крок у житті, ми зробили огляд навчальних закладів, які мають технічні факультети та спеціальності.

Каталог web-ресурсів, пов’язаних з освітою та новітніми інформаційними технологіями, допоможе учням та студентам самостійно отримувати більш детальну інформацію в галузі освіти та інформаційних технологій.

Для тих студентів, які мріють про продовження своєї освіти за кордоном, ми надаємо корисну інформацію та поради фахівців.

Створимо інформаційне суспільство разом!

Одним із головних завдань Української асоціації фахівців інформаційних технологій (УАФІТ) є підтримка фахівців, що працюють у галузі інформаційних технологій, їх професійної діяльності.

Тому що, саме фахівці і спеціалісти галузі, і є головним потягом, який не дає зупинитись розвитку інновацій в сфері ІТ у нашій країні.Зважаючи на це, недивлячись на неналежну підтримку з боку держави, Україна посідає далеко не останннє місце в сфері розвитку і просування інформаційних технологій.

  1. Найменування замовника: «Українська асоціація фахівців інформаційних технологій» (УАФІТ)
  2. Код згідно з ЄДРПОУ замовника: 35701828
  3. Місцезнаходження замовника: 61002, м. Харків, вул. Мироносицька, 8, кімн. 1
  4. Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками: Бронін С.В.
  5. Конкретна назва предмета закупівлі: Комп’ютерне обладнання для вищих навчальних закладів України, учасників проекту 561728-EPP-1-2015-1-ES-EPPKA2-CBHE-JP ”GameHub: University-enterprises cooperation in game industry in Ukraine”
  6. Коди відповідних класифікаторів предмета закупівлі (за наявності): код за ДК 016- 2010- 26.20.1 - Машини обчислювальні, частини та приладдя до них, код за ДК 021:2015- 30200000-1 - Комп’ютерне обладнання та приладдя
  7. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг: згідно технічного завдання документації
  8. Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: вищі навчальні заклади України, учасники проекту 561728-EPP-1-2015-1-ES-EPPKA2-CBHE-JP”GameHub: University-enterprises cooperation in game industry in Ukraine”
  9. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: протягом 60 днів днів після підписання договору.
  10. Розмір бюджетного призначення за кошторисом або очікувана вартість предмета закупівлі: 220 000,00 Євро
  11. Розмір мінімального кроку пониження ціни: не передбачено.
  12. Математична формула, яка буде застосовуватися при проведенні електронного аукціону для визначення показників інших критеріїв оцінки: не передбачено
  13. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 20 грудня 2016 року.
  14. Розмір забезпечення тендерних пропозиції (якщо замовник вимагає його надати): не передбачено.
  15. Вид забезпечення тендерних пропозиції (якщо замовник вимагає його надати): не передбачено.
  16. Дата та час розкриття тендерних пропозицій: 20 грудня 2016 року, 16:00.
  17. Дата та час проведення електронного аукціону: не передбачено.
  18. Строк, на який укладається рамкова угода: не передбачено.
  19. Кількість учасників, з якими буде укладено рамкову угоду:не передбачено.

тендерная документация: укр (скачать)

тендерная документация: eng (скачать)

повiдомлення про намiр укласти договiр: yкр (скачать)

 

Всеукраїнська громадська організація
"Українська асоціація фахівців інформаційних технологій" (УАФІТ)

 

"ЗАТВЕРДЖЕНО"

Заступник директора УАФІТ Вайткус Т. О.

"09" вересня 2019 року

Тендерна документація на закупівлю товарів:
Комп’ютерне обладнання для вищих навчальних закладів України, учасників проекту 598236-EPP-1-2018-1-LT-EPPKA2-CBHE-SP,
dComFra – Digital competence framework for Ukrainian teachers and other citizens

 

тендерная документация: укр (скачать)

тендерная документация: eng (скачать)

Діяльність Української асоціації фахівців інформаційних технологій (УАФІТ)

Настанова кандидатам у Президенти України «Про невідкладні заходи щодо розвитку інформаційного суспільства в Україні»

Українська асоціації фахівців інформаційних технологій (УАФІТ) прийняла участь в підготовці Настанов кандидатам у Президенти України

16 жовтня 2009 видруковано Настанови кандидатам у Президенти України «Про невідкладні заходи щодо розвитку інформаційного суспільства в Україні».

Володимир Петрович СЕМИНОЖЕНКО

Почесний Президент Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація фахівців інформаційних технологій»

 

Володимир Петрович СЕМИНОЖЕНКО

Академік НАН України, Директор науково-технологічного комплексу "Інститут монокристалів" НАН України

Почесний доктор та професор 19 університетів, серед них:

Львівський національний університет імені І.Франка;

Харківський національний університет імені Каразіна;

Національний технічний університет „Харківський політехнічний інститут”;

Національний університет «Острозька академія»;

Національний гірничий університет України;

Луганський медичний університет;

Запорізький державний медичний університет та ін.

Персональний сайт: http://www.semynozhenko.net/

1999449 web

Генріх МАЙЄР

            Доктор наук, професор, ректор Альпен - Адріа Університету м. Клагенфурт (Австрія), також є віце-президентом SIC (Software Internet Cluster) Carinthia (с 2001 года) , президентом GI (Gesellschaft für Informatik), який підтримує розвиток ECDL ("European Computer Driving License") в Германії, головою 'eBusiness Institute' в університеті Клагенфурта, Членом правління Австрійського компьютерного суспільства OC (ACS Orange County), засновником та президентом SIT Klagenfurt (Southern Information Technologies e.V.), головою редколегії GI-Edition "Lecture Notes in Informatics"(Лекційні замітки в інформатиці), Членом/Головою баготьох університетських спілок, а також головою 'Gründungskonvent' (с 2002 года) в Клагенфуртськом уніерситеті.
            Автор более чем 130 научных публикаций.

http://www.care-t.com/company/sab.asp

 

ECDL (European Computer Driving Licence) - це всесвітньо визнана програма сертифікації комп'ютерних користувачів.
Сертифікація здійснюється за єдиними стандартами в усьому світі.

http://www.ecdl.com.ua

Харківський регіональний центр "Студсервіс" є інформаційно-виробничим вузлом "ОСВІТА" Міністерства освіти і науки України.

      Основні напрями діяльності:
  • надання інформаційних послуг, створення баз даних для учбових закладів;
  • забезпечення учбових закладів державними документами про освіту (дипломами, свідоцтвами, атестатами і ін.);
    виробництво і забезпечення учбових закладів студентськими і учнівськими квитками єдиного державного зразка;
    надання поліграфічних послуг;
  • організація навчання іноземних громадян у вищих учбових закладах України;
  • забезпечення сертифікатами ECDL - міжнародними сертифікатами комп'ютерного користувача;
  • забезпечення міжнародними дисконтними посвідченнями ISIC, ITIC, IYTC, EURO<26 - студентів, викладачів, молодих людей, школярів.

http://stservice.com.ua

Харківський інститут інформаційних технологій

Сертіфіцирований провайдер за освітою міжнародного Інституту проектного менеджменту (Project Management Institute Global Education Provider).

Володіє ліцензіями і сертифікатами Міністерства освіти і науки України.

Ліцензіює Департаментом спеціальних телекомунікаційних систем і захисту інформації Служби безпеці України.

Є учасником ряду партнерських програм, а саме: Microsoft IT Academy, Microsoft Academic Alliance, Oracle Academy, IBM Scholar Program, SUN Academic Initiative, Culminis.й Європи) та т.і.

Intego Group - це міжнародна управлінська компанія (менеджмент-компанія), що представляє інтереси групи закордонних партнерів, ведучих свою діяльність на території України в області розробки програмного забезпечення, аутсорсинга бізнес - процесів і науково-дослідних робіт.

http://intego-group.com

Школа Інформаційних Технологій "Регіон" створена для наближення комп'ютерної освіти до широких верств населення, навчання слухачів в обстановці, максимально сприятливій для засвоєння викладаємого матеріалу.

95000, м. Симферопіль, вул. Лізи Чайкіної, 62
тел: +38 (0652) 703-999
Директор - Касаткін Деніс Олександрович

http://region.crimea.ua , e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ООО «Арт-мастер»

ООО «Арт-мастер» работает на рынке IT Украины уже более 11-ти лет. В настоящий момент в компании команде работает более 250 человек, с начала 2007 года представлены в 24 областных центрах Украины и в АР Крым.

Основными направлениями деятельности ООО «Арт-мастер» являются:

  • разработка ПО
  • разработка ГИС-решений
  • защита информации
  • услуги электронной цифровой подписи
  • обучение в сфере IT
  • консалтинг
  • техническая и технологическая поддержка
  • продажа лицензионного ПО

Сайт

Компанія "Електронні архіви України"

Компанія "Електронні архіви України" надає повний спектр рішень та послуг зі сканування документів, індексації рукописного або машиночитного тексту, створення реєстрів та електронних архівів, а також наповнення систем електронних документообігу.

"ЕЛАУ" пропонує розробку індивідуальних технологічних рішень зі створення електронних архівів відповідно до потреб Замовника, або ж типові комплексні рішення, у т.ч.:

  • «Система обліку фінансової документації».
  • «Електронний фонд архівних справ».
  • «Електронна картотека».
  • «Науково-технічний архів».
  • «Інтерактивне середовище представлення музейних експонатів (віртуальний музей)».
  • «Електронна бібліотека».

Високий рівень організації проектів та накопичений досвід співробітників компанії, дозволяють реалізовувати найскладніші завдання, пов’язані з організацією документообігу в компаніях та державних установах.

Сайт