Українці, які хочуть здобути рівень магістра або доктора філософії, можуть претендувати на участь у безкоштовній освітній програмі Global IT Thechnology Program (ІТТР), яка фінансується Урядом Кореї. Учасників навчать лідерству в ІТ-технологіях, а також розкажуть про новації та бізнес-стратегії Південної Кореї.

Детальніше: Українців запрошують взяти участь у безкоштовній освітній програмі Південної Кореї, де вивчатимуть...

Сьогодні, 7 березня 2018 року, було підписано Меморандум про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та Асоціацією «Інформаційні технології України». Зокрема, спільна робота МОН та Асоціації буде спрямована на створення сучасного освітнього середовища, запровадження ефективного регулювання ринку освітніх технологій, сприяння розвитку цифрових компетенцій та електронного навчання в суспільстві.

Детальніше: Провідні ІТ-експерти долучаться до проектів, спрямованих на використання сучасних цифрових...

26 січня відбулася зустріч представників бізнес-асоціацій, які входять до Української Ради Бізнесу, з представниками Уряду. Участь у ній взяв і генеральний директор АПІТУ Юрій Пероганич. Обговорювалися пріоритети на 2018 рік.

Детальніше: Представники бізнес-асоціацій зустрілися з представниками Уряду. Обговорювалися пріоритети на 2018...

Конкурс проводить ІнАУ за підтримки Міністерства освіти і науки України з метою сприяння впровадженню та поширенню сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес.

Учасники конкурсу подають заявки у 5-ти окремих номінаціях:

1. Веб-сайти закладів загальної середньої освіти (сільські школи та школи селищ міського типу);

2. Веб-сайти закладів загальної середньої освіти (міські школи);

3. Веб-сайти закладів дошкільної освіти;

4. Веб-сайти закладів позашкільної освіти;

5. Веб-сайти закладів професійної (професійно-технічної) освіти. 

Для участі в конкурсі заклад освіти надсилає скан-копію заявки на електронну адресу Оргкомітету Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та заповнює анкету: АНКЕТА для участі у Конкурсі

Прийом заявок триватиме до 09 лютого 2018 року.

Більш детальну інформацію про умови Конкурсу, критерії оцінювання та терміни проведення, посилання на анкету та бланк заявки можна знайти тут

21 листопада відбулася робоча зустріч представників Української ради бізнесу з Міністром фінансів України Олександром Данилюком. Участь у ній взяв і директор Асоціації підприємств інформаційних технологій України Юрій Пероганич.

Детальніше: Представники Української ради бізнесу зустрілися з Міністром фінансів Олександром Данилюком

Кабінет Міністрів України
Міністерство економічного розвитку 
і торгівлі України
Державна регуляторна служба України 

Асоціація підприємств інформаційних технологій України (далі – Асоціація) висловлює вам свою повагу та звертається з наступним.

Детальніше: Про підтримку проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін у додаток до...

30 травня 2017, відбулася зустріч учасників Коаліції «За детінізацію економіки» з головою Комітету Верховної Ради України з податкової та митної політики Ніною Южаніною.

Серед пріоритетних питань, які було винесено на обговорення, внесення змін до законодавчих актів щодо лібералізації ринку РРО, а саме спрощення та здешевлення адміністрування касового обладнання, демонополізація ринку РРО, впровадження цифрових касових апаратів (планшети, смартфони).

Йшлося також про деофшоризацію, ліквідацію податку на прибуток та заміна його податком на розділений прибуток, реформи митниці тощо.

Висловлено пропозиції та спільне бачення щодо вирішення назрілих проблем.

Від Асоціації підприємств інформаційних технологій України участь у зібранні взяв її генеральний директор Юрій Пероганич.

В этом году Съезд проходил в уютном отельном комплексе под Киевом (Зазимье) и собрал около 100 участников - членов ВОО "Сообщество ИТ-директоров Украины", ИТ-директоров, ИТ-менеджеров и ИТ-специалистов предприятий и организаций Украины и ближнего зарубежья, а также представителей ИТ компаний.

Сегодня бизнес учится развиваться в условиях низкой рентабельности, высокой неопределенности и «дорогих денег». Именно эти темы, спроецированные на ИТ, стали основными на Съезде.

Продуктивное личное общение с профессионалами, работающими на ИТ-рынке (ИТ-директорами, ИТ-специалистами), обмен опытом, методическими и аналитическими материалами, знакомство с отраслевыми решениями для управления предприятием – стали основной идеей Съезда. Для ее реализации в программу Съезда были включены доклады экспертов ИТ-рынка, ИТ-директоров ведущих предприятий, бизнес-консультантов, дискуссии с участием докладчиков и участников Съезда и, конечно же, организация личного общения участников.

Детальніше: Итоги Седьмого Съезда ИТ-директоров Украины

Виконання Плану дій Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» і передбачених ним заходів із впровадження системи електронного урядування дають відчутні результати. Одним із останніх помітних досягнень є помітне зрушення у впровадженні проекту електронного дитячого садочка. На цьому наголосив Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко.

Детальніше: 06.02.2014 - Система електронного урядування в дії: проект е-дитсадок набирає обертів